Práce ve skladu Halfords v Anglii

Náplň práce: běžná práce ve skladu, tzv. pickování zboží. Auto příslušenství jako navigace, autorádia, baterky, autokosmetika a další. Manipulace s LLOP vozíkem. Třísměnný provoz.

Požadujeme:
Komunikativní znalost angličtiny
Zručnost, flexibilita
Zaslat životopis v angličtině

Nabízíme:
Plat: 6,50 GBP/hod denní směna, 7,50 GBP/hod noční směna, 37,5 hod týdně. Po 2 – 3 týdnech, kdy se zapracujete, je možnost přesčasů. Výkonnostní bonusy až 10 GBP.
První mzda po 2 týdnech, následně každý týden.

Ubytování:
Zajištěné v domech v Coventry, nájem 60 GBP/týden. Po příjezdu hradíte 340 GBP (částka zahrnuje nájem na první 2 týdny, 100 GBP depozit + 120 GBP admin fee realitní kanceláři). Poplatky jsou jednorázové, následně hradíte týdenní nájem. Je možnost si zajistit vlastní ubytování.

V případě zájmu zašlete životopis v angličtině na info@ajob.cz DO PŘEDMĚTU UVEĎTE Práce ve skladu Halfords v Anglii.

AJOB Prace a brigady v zahranici s.r.o.
Mirka Vybihalova
606370122