Práce jeřábníka

Jsme internacionální personální agentura specializující se na personální poradenství a zprostředkování pracovníků a odborníků. Spolupracujeme s více než 300 zaměstnavateli v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Nabízíme práci přímo u zahraničního zaměstnavatele, se všemi sociálními a rodinnými výhodami – dětské přídavky. Kandidátům, kteří se rozhodnou s námi a zahraničním zaměstnavatelům spolupracovat, nabízíme zaměstnání v renomované firmě, podporu slovenského konzultanta. Podpora a zprostředkování práce je uchazeče je bez poplatků.

Pro našeho klienta hledáme spolupracovníky na pozici: Jeřábník liebherr / Frohburg (DE)

Náplň práce:
Práce a pomoc při stavebních pracích
autožeriavnik Liebherr

Požadujeme:
platný řidičský průkaz CE se zapsaným harmonizovaným kódem „95“, karta řidiče, kvalifikační karta řidiče
Minimální 3 letou praxi na jeřábu
vhodná znalost německého jazyka

Nabízíme:
Atraktivní platové podmínky
Pracovní smlouva přímo s německým zaměstnavatelem
Sociální výhody podle německého práva a odvody do důchodového pojištění
Pomoc slovenského konzultanta
Možnost okamžitého nástupu
Ubytování poskytuje zaměstnavatel

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis spolu s fotografií na adresu: praca@holbern.sk. Do předmětu zprávy prosím uveďte ZER / 01/2015. Bližší informace na t.č. 421 233 456 337

Holbern
Margaréta Szymańska
+421 233 456 337