ABSOLVENTI! Práce v Holandsku bez praxe a znalosti cizího jazyka.

Hľadáme nekvalifikovaných pracovníkov/čky do potravinárskych závodov v Holandsku.
Náplň práce:
Podľa potreby zamestnávateľa budete zaradení na niektorú z pomocných prác na linke – umývanie náradia, prepraviek; práca na expedícii, balenie, etiketovanie, váženie; pomocné práce pri vykosťovaní, nakladanie na pás, orezávanie, porciovanie, vyberanie kostí.
Možnosť pracovať aj v závodoch na výrobu koláčov a tort; v zábodoch na balenie vajíčok;
v mraziarni; prip. skladové práce, práca na VZV.
Ponúkaný plat: od 900 do 1495 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Po odrátaní ubytovania a dopravy do práce vychádza čistá mzda okolo 700 EUR a viac.
+ možnosť nadčasov + príplatky za víkendy
+ nočné zmeny za príplatok
+ možnosť získania daňovej úľavy, rodinných prídavkov, 13-ty plat
Iné výhody:
– nízke vstupné náklady
– práca pre overeného holandského zamestnávateľa, pre ktorého pracujú už stovky Slovákov!
– práca aj pre skupiny kamarátov/páry
– výborné platové podmienky
– 24 dní platenej dovolenky
– pomoc so zabezpečením dopravy, vybavením registrácií v Holandsku
– ubytovanie zabezpečené v rodinných domoch
– mesačne vyplácaná mzda na účet doma alebo v Holandsku
– pracovný odev, obuv, náradie – ZDARMA
– slovenskí koordinátori na mieste práce
Požiadavky:
– spoľahlivosť
– chuť pracovať v zahraničí
– samostatnosť
– flexibilita
– preferovaný vek 18-21 rokov
– zamestnávateľ prijíjma aj starších pracovníkov s praxou
V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na uc@universalconsulting.sk. Ak sa chcete stretnúť osobne príďte na informačné stretnutie, kde sa dozviete všetky potrebné informácie. Aktuálne termíny stretnutí nájdete na našej stránke www.universalconsulting.sk/aktualne-nabory. Prípadne nás kontaktujte telefonicky na tel.č. 032/7440174.

Universal Consulting