Skladníci do skladu s drogistickým zbožím – práce v Anglii

Hledáme šikovné pracovníky s komunikativní angličtinou (muže i ženy) na vyskládávání a zpracování zboží podle objednávek ve skladu, tzv. picking. Jedná se zejména o drogérii, kosmetiku a dárkové předměty.

Lokalita: Dunstable (blízko Lutonu), Velká Británie
Odlet: průběžně/dohodou

Hlavní náplň práce:
vyzvednutí zboží použitím hlasového systému
práce s elektrickými vozíky LLOP, na které budete dané zboží nakládat, případně přemístovat
práce na směny: ranní 06:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00 nebo noční 22:00 – 06:00
možné přesčasy – záleží na objednávkách
možnost dlouhodobé práce
zaškolení zajištěné při nástupu do práce

Požadujeme:
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (třeba projít jednoduchým telefonickým pohovorem)
zodpovědnost, spolehlivost, dobrá fyzická kondice
flexibilita a schopnost dodržovat stanovené normy
praxe ve skladu vítána

Nabízíme:
Plat: od 6,73 GBP/hod. v hrubém (od cca 8,10 eur na hodinu), mzda po odpracování 36,5 hodiny se zvyšuje na 8,76 GBP hod. (od cca 10,50 Eur),za 160 odpracovaných hodin cca 1.260 Eur v hrubém.

Ubytování: počáteční jednorázové náklady po příletu do Anglie – 295 GBP, které zahrnuje nájemné na 1 týden 65 GBP a jednorázový poplatek za administrativu a služby realitní kanceláři 100 GBP, depozit 130 GBP. Následně platíte už jen nájemné 65 GBP/týden včetně energií. Po 2 týdnem první mzda, následně pak každý týden.
Zdravotní a sociální pojištění hrazené zaměstnavatelem podle platné britské legislativy.

Vaše náklady: doprava, strava, kapesné na první 2 týdny.

V případě zájmu o pozici je nutné zaslat strukturovaný životopis na [e-mail byl skryt] DO PŘEDMĚTU UVEĎTE Skladníci/ce do skladu s kosmetickým a drogistickým zbožím – práce v Anglii

AJOB Prace a brigady v zahranici s.r.o.
Mirka Vybihalova
606370122