Práce ve skladu – Londýn

Volné pracovní pozice do distribučních center v Anglii v lokalitě Londýn. Seriozní a profesionální přístup, rychlé umístění, zabezpečené ubytování, výborné platové podmínky.

Stabilní pracovní čas, možnost přesčasů, výborný fixní plat + bonusový systém ohodnocení.
Platové podmínky v závislosti od zařazení na směnu a výkonu v práci.

Platové podmínky:
Plat od : 6.50 – při zaškolení
Následně : 7.95 -11.20 GBP/hod
Bonusy : od 0.20 – 2.55 GBP/hod

Náplň práce :
Pickování trvanilivého potravinářského a drogistického zboží v distribučním skladu. Jde o teplý sklad, s průměrnou teplotou cca 18 stupňů. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkem, na kterém máte umístěné 3 bedny, do kterých nakládáte zboží. Na ruce máte připevněný skener, který vám udává, jaký výrobek máte naložit.

Jde o 3- směnný provoz. Pracuje se 5-6 dní v týdnu, možnost práce přesčas 4 hod./ denně.

Ranní směna: 06:00-14:00
Odpolední směna: 14:00-22:00
Noční směna: 22:00-06:00

Pracovní čas : 8 hod/denně

Ubytování:
Ubytování poskytnuté prostřednictvím realitní agentury / agentem.
Ubytování je v blízkosti pracoviště.
Bližší informace poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
– Vyzvednutí z letiště ZDARMA.
– Transport z/do práce individuálně, pracoviště v blízkosti ubytování.

– Placené přesčasy a víkendy.
– Placená dovolená.
– Placené odvody a sociální pojištění.
– Slovenský koordinátor na pracovišti.

Požadujeme:
– Schopnost porozumět pracovním pokynům a bezpečnostním předpisům na pracovišti v angličtině.
– Dobrý zdravotní stav a dobrá fyzická kondice.
– Ochota pracovat přesčasy a víkendy.
– Zodpovědnost, dochvilnost a flexibilita.
– Ochota pracovat minimálně 3 měsíce a více.

JOB 4U, s.r.o.
Námestie SNP 26
960 01 Zvolen
Kontakt: Mgr. Renata Krausova
Tel.: 00421/915 231 517, 00421/944 258 690
info@job4uslovakia.sk