Práce v hotelu – Kalifornie

Kalifornie je určitě vysněným státem mnoha studentů. Pokud tam chcete tohle léto pracovat, tak tato nabídka je přesně pro Vás.

Nabízíme pracovní pozice:
– housekeeper – pokojská/pokojský
– breakfast server – obsluha přes snídaně
– maintenance – údržba

Pracovní podmínky:
32-40 hodin/týden,
9.00 USD/hod
nástup konec května – začátek června (max.8.6.2015)

Kde?
Chester, stát California

Pracovní náplň:
Housekeeper – úklid pokojů v hotelu, doplňování povlečení, ručníků, šampónů, mýdélek,…
Maintenence – úklid odpadků, úklid parkoviště, starostlivost o trávníky, údržba v hotelu

Více informací o dalších pracovních pozicích a programech naleznete na http://www.czech-us.cz/work-and-travel-usa/praci-hledam/

Ubytování je zabezpečeno blízko hotelu, 10 minut pěšky, apartmány pro 4-6 lidi, 2-3 studenty na pokoji, nájem 50 USD/týden

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
-student/ka VŠ/VOŠ (podmínka USA ambasády pro obdržení víz)
– věk 18 – 28
– komunikativní znalost Aj
– datum nástupu flexibilní: květen – 8.června 2015,
– konec brigády flexibilní: do 15. září 2015
– pracovitý a vstřícný přístup
– usmívavá a přátelská osobnost

CO VÁM NABÍZÍME
– zlepšíte se v angličtině
– nové zážitky v USA
– poznáte nové lidi
– pracovní zkušenost v zahraničí
– 30 dní cestování

Czech-us
Tel: +420 211 221 501
Email: info@czech-us.cz
Web: http://czech-us.cz