Práce pro elektrikáře + Bezplatný kurz Německého jazyka

Hledáme zkušené elektrikáře. Jedná se o práci na různých projektech v Německu a Holandsku. Uchazeč však musí absolvovat kurz německého jazyka v jazykové škole v Lučenci. Kurz trvá 6 týdnů a po dobu jeho trvání zaměstnavatel hradí veškeré náklady (kurz, strava, ubytování). Po úspěšném absolvovaní kurzu je uchazeč zaměstnaný v zahraničí do 2 týdnů.

Každý pracovník je přidělený na projekt, podle předcházejících zkušeností. Pracuje se na základě technické dokumentace .

Projekty jsou většinou pro skupinky (2 pracovníci na 1 auto).
Jednotlivé projekty jsou v různých lokalitách a pracovníci musí byt ochotní se po ukončení zakázky přesunout do jiné lokality.

003Pracovní náplň:
– elektroinstalace
– elektromontáž
– rozvod kabelů
– skládání a zapojování rozvaděčů
– montážní práce
– měření a regulace
– kalibrace

Nabízíme:
– nástupní plat 1600 Eur čistého / první dva měsíce, poté mzda1850 Eur
– pracovní úvazek: 40 hodin týdně + přesčasy
– přesčasy placené za příplatek (+50% nebo +100%)
– BEZPLATNÝ kurz německého jazyka
– ubytování je hrazené
– možnost pracovat na turnusy
– dovolená
– možnost poskytnout zálohu

Požadujeme:
– praxi v oboru minimálně 4 roky
– vlastní pracovní oblečení a nářadí
– vycestování v dohodnutém termínu
– dobrý zdravotní stav
– přesnost, zodpovědnost, flexibilita
– velkou výhodou je vlastní auto

V případě zájmu nás kontaktujte a zašlete nám emailem:

– Podrobný životopis v anglickém jazyce
– Výuční list, certifikáty, vyhlášky
Vaše žádost může být zpracovaná jen v tom případě, že nám doručíte výšeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, , facebook: DK Recruitment services. e-mailem: info@dkrs.sk
telefonicky: 047/5622620, 0910 983 036
Sledujte naši webovou stránku: www.dkrs.sk alebo Facebook: DK Recruitment services.