Nabídka práce pro zdravotní sestry

Jsme personální agentura, která bezplatně pomáhá najít práci pro zdravotní sestry ve Velké Británii.
Pro soukromé nemocnice a domy s pečovatelskou službou ve Velké Británii, aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici:

– Všeobecná zdravotní sestra (General nurse)
– Sálová zdravotní sestra – Anesteziologická sestra (Scrub nurse, Theatre nurse, Anaesthetics nurse) – Kent
– Zdravotní sestra na neuro-rehabilitačním oddělení (Nurse in Neuro Rehabilitation Unit) – Greater Manchester (podmínkou je registrace u NMC UK)
– Psychiatrická sestra (Mental Health / Psychiatric Nurse)
– Zdravotní sestra v pečovatelském domě pro seniory (Nurse in Care House)

Náplň práce:
* zodpovídá za plynulé fungování daného oddělení
* zajišťuje základní péči o pacienta

Požadujeme:
* aktivní znalost AJ (minimálně B2)
* praxe na obdobné pracovní pozici minimálně 2 roky
* registraci zdravotní sestry u MZ ČR
* registrace zdravotní sestry v Anglii (NMC Pin) výhodou
* reference z předchozího zaměstnání výhodou
* profesionální vystupování
* zodpovědnost, organizační schopnosti
* samostatnost

Nabízíme:
* dlouhodobá pracovní jistota
* práci pro privátní zdravotnická zařízení ve Velké Británii
* pracovní doba 37,5 h týdně
* finanční příspěvek na přemístění a další pomoc od společnosti po nástupu
* přes 30 dní dovolené
* další firemní benefity
* možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Životopis a krátký průvodní dopis posílejte prosím v anglickém jazyce.

Kateřina Važanská

vazanska@e-pragma.cz

www.e-pragma.cz