Kolik peněz nám může cestovní pojistka ušetřit?

Úspory jsou velmi skloňované téma, a to jak u jednotlivců, tak samozřejmě také u rodin. Není proto divu, že se o nich stále častěji mluví. A to třeba v souvislosti s dovolenou, kde se nám může hodit cestovní pojištění do zahraničí.

Do bezpečných, ale i méně bezpečných zemí, kterou je i Rumunsko. I v souvislosti s tím se mluví o tom, kolik bude stát, nebo kolik nám ušetří. Není třeba připomínat, že cílem každého je sjednat si nejlevnější cestovní pojištění. To lze dnes uskutečnit poměrně snadno, jelikož existuje web Porovnej24.cz. a právě zde lze celé srovnání cestovního pojištění realizovat. Podívejme se proto i na to, kolik nám pojistka může ušetřit.

Vyberte nejvýhodnější pojistku na trhu

Pokud už hledáte dobrou ochranu, potom věřte, že když sjednáte nejlevnější cestovní pojištění online, rozhodně nebudete mít sebemenší důvod litovat. A to proto, že lze ušetřit třeba i stovky, nebo tisíce korun. A to v závislosti na tom, jaký charakter má vaše pojistka, stejně jako v závislosti na tom, zda se jedná o cestovní pojištění do EU, nebo se naopak jedná o cestovní pojištění mimo EU. Pokud si porovnáte pojišťovny, můžete zjistit, že u některých jdou ceny do stovek korun, zatímco u některých může ochrana stát skutečně jenom jednotky korun denně. A na to bychom primárně neměli zapomínat.

Pojistka ochrání vaši peněženku před výdaji

Již víme, kolik můžeme ušetřit, pokud sjednáme cestovní pojištění online. Nyní se podívejme také na to, kolik nám může vlastně pojišťovna ušetřit v případě pojistné události. Jako příklad si vezměme cestovní pojištění na hory. Pokud se zraníme, zaplatí za nás pojišťovna zásah horské služby, transport, operaci o ošetření. A to vše může dosahovat částek, které jsou v řádech několika milionů korun. Nijak levnější samozřejmě nemusí být ani situace spojená s tím, vyrazíme na letní dovolenou, kde můžeme také pomoc lékařů potřebovat.