Individuální výuka angličtiny

Láká vás krásná Anglie a chystáte se tam vyrazit za prací? V tom případě blahopřeji k bezvadnému rozhodnutí. Nicméně je důležité si uvědomit, že je zapotřebí se k tomto kroku alespoň částečně připravit předem. Kontakty na pracovní pozice a rady do začátku najdete na našem webu. Existuje ale ještě jedna důležitá věc, se kterou vám pomoci bohužel nedovedem.  Před odjezdem musíte oprášit své znalosti angličtiny a připravit se na zvládnutí každodenní konverzace! Ne nadarmo se říká: „Čím hůře na cvičišti – tím lépe na bojišti“.


Pokud se potřebujete co nejrychleji zlepšit v konverzaci, nejefektivnější metodou, kterou můžete využít je individuální výuka v jazykové škole.

V „jazykovce“ vždy nabízejí několik typů výuky, nicméně nejlepších výsledků dosáhnete právě při takzvané individuální výuce angličtiny. Proč? Protože v rámci této výuky je vyučující plně soustředěn pouze na Vás. Využití zaplaceného času je tím pádem velmi efektivní. Lektor se vám lépe přizpůsobí a lépe odhadne vaše aktuální dovednosti a schopnosti, které budete společně dále rozvíjet.


Výbornou volbou je jazyková škola Presto, která díky efektivitě výuky a zkušenostem patří mezi ty nejlepší v Praze. Jejich způsob výuky je moderní, uspořádaný a efektivní. Proto můžete na konci individuální výuky očekávat přesně ten výstup, jaký jste si stanovili. Volba této jazykové školy je vhodná jak pro ty, kteří vyjíždějí do Anglie za prací, tak i pro širokou veřejnost.

A jaké jsou zde možnosti individuální výuky?

Doporučuji absolvovat výuku pouze ve dvou (Vy+lektor). Ale pokud je to pro vás finančně nákladné, rozdělte se o hodiny například se svými kamarády – cena zůstává stejná, neboť je stanovena za vyučovací hodinu a ne za počet studentů. Délka kurzů záleží pouze na Vaší volbě a potřebách. Velkou výhodou je, že se můžete učit jakýkoli den a hodinu. Zároveň máte na výběr prostředí, kde bude výuka probíhat a není žádný problém, aby to bylo přímo u vás doma. Využít lze také moderních metod online výuky s využitím programu Skype.

Jazyková škola a její lektoři jsou tady pro Vás, tak toho využijte. „Don’t worry and start now!“