Au-pair dívka do Lucemburska

Milá česko-německá rodina, se kterou máme vynikající zkušenosti. Viz text: Máme 2 milé děti, které čekají na milou slečnu. Naše rodinka cz-lux bydlí v domě na malém městečku, 11 km od hl. města Lucemburku, v podstatě je to předměstí velkého města.


Do centra to trvá autobusem 20 a vlakem 12 minut. Oba s manželem pracujeme soukromě a pohybujeme se skoro celý den doma či blízkém okolí. Máme spoustu zájmů – plavání, procházky, naše práce je nám koníčkem – biofarma s bioobchodem. Naše domácnost je spořádaná s pevnými pravidly. U jídla se setkáváme 3x denně, diskutujeme a jsme v kontaktu společně i s naší slečnou.

Proto je potřeba mít min. německé znalosti i vzhledem k mému manželovi, je to nutnost a zdvořilost. Každopádně snaha je vítána s otevřenou náručí a já koneckonců hovořím česky. Nabízíme rodinnou atmosféru a diskuzi. Důležité je pro nás hlídání dětí, příprava jídla, pomoc v domácnosti. Telefonování a internet po domluvě. Jazyková škola je hrazena 1x týdně.


Za více práce jsme ochotni i více připlatit, vše po domluvě a ochotě. Každopádně respektujeme soukromí dívky a vyžadujeme to i opačně. Hledáme dívku s trochou zkušeností. Milou, odpovědnou, raději z malého městečka. Já sama pocházím z Olomouce, studium v Praze. Nástup od 03/2015 na 12 měsíců, nabízíme kapesné 400-500 EUR.

Agentura Jana

info@aupair-jana.cz

www.aupair-nemecko.cz